Blog o prawie
Kancelarii prawnej LEGATO

O Nas
W oparciu o wieloletnią praktykę Kancelaria Prawna LEGATO oparta jest na nowoczesnych rozwiązaniach i doświadczeniu. Swoją działalnością obejmujemy teren całej Polski.
Posiadamy ekspertów i specjalistów z wielu dziedzin prawa. Współpracujemy z ponad 250 kancelariami w całej Polsce. Kancelaria podejmuje się pomocy także w sprawach nietypowych i precedensowych, wymagających kreatywnego myślenia i rozwiązywania skomplikowanych problemów prawnych. Chętnie pomożemy Państwu w osiągnięciu jak najkorzystniejszego efektu. Prowadziliśmy sprawy niejednokrotnie będące przedmiotem reportaży w TVP. 
W prowadzeniu spraw, profesjonalizmem, zaangażowaniem i etyką pracy, przekładającą się na wzrost wartości naszej firmy, chcemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa naszym Klientom. Jako jedyni ubezpieczamy współpracujących z nami Radców i Adwokatów, na solidną gwarancję  finansową 1 miliona euro(Każdy włącznie) oraz 250 tys. euro ubezpieczenia dodatkowego
Dzięki silnej pozycji i rozpoznawalnej marce, mamy możliwość negocjowania z największymi podmiotami jak równy z równym. Nauka, kreatywność i wspólny wysiłek całego zespołu wpływają na oferowany przez nas poziom obsługi Klienta, osiągane wyniki oraz przyznawane LEGATO nagrody i wyróżnienia jak chociażby nagroda „Orłów Prawa”.
Z naszych usług korzystają nie tylko wielkie spółki giełdowe takie jak Energopol-Szczecin S.A, ale również najlepsze herbaty świata basilur.pl. Tworzymy dokumentację i sprawujemy nadzór zarówno nad instytucjami Państwowymi - samorządowymi jak i firmami prywatnymi, zarówno w handlu tradycyjnym jak i e-commerce. Z naszych usług korzystają również takie duże firmy hostingowe jak dhosting.pl.
Kontakt

Kancelaria Prawna "LEGATO" Bartosz Małek

Kancelaria Prawna LEGATO jest oparta na nowoczesnych rozwiązaniach. Swoją działalnością obejmuje teren całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa dolnośląskiego. Kancelaria podejmuje się pomocy także w sprawach nietypowych i precedensowych, wymagających kreatywnego myślenia i rozwiązywania skomplikowanych problemów prawnych. Chętnie pomożemy Państwu w osiągnięciu jak najkorzystniejszego wyniku. Zapraszamy do kontaktu z nami.

© 2017-2021 - Kancelaria LEGATO wszelkie prawa zastrzeżone.