Skip to main content

Blog o prawie
Kancelarii prawnej LEGATO

O Nas
W oparciu o wieloletnią praktykę Kancelaria Prawna LEGATO oparta jest na nowoczesnych rozwiązaniach i doświadczeniu. Swoją działalnością obejmujemy teren całej Polski.
Posiadamy ekspertów i specjalistów z wielu dziedzin prawa. Współpracujemy z ponad 250 kancelariami w całej Polsce. Kancelaria podejmuje się pomocy także w sprawach nietypowych i precedensowych, wymagających kreatywnego myślenia i rozwiązywania skomplikowanych problemów prawnych. Chętnie pomożemy Państwu w osiągnięciu jak najkorzystniejszego efektu. Prowadziliśmy sprawy niejednokrotnie będące przedmiotem reportaży w TVP. 
W prowadzeniu spraw, profesjonalizmem, zaangażowaniem i etyką pracy, przekładającą się na wzrost wartości naszej firmy, chcemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa naszym Klientom. Jako jedyni ubezpieczamy współpracujących z nami Radców i Adwokatów, na solidną gwarancję  finansową 1 miliona euro(Każdy włącznie) oraz 250 tys. euro ubezpieczenia dodatkowego
Dzięki silnej pozycji i rozpoznawalnej marce, mamy możliwość negocjowania z największymi podmiotami jak równy z równym. Nauka, kreatywność i wspólny wysiłek całego zespołu wpływają na oferowany przez nas poziom obsługi Klienta, osiągane wyniki oraz przyznawane LEGATO nagrody i wyróżnienia jak chociażby nagroda „Orłów Prawa”.
Z naszych usług korzystają nie tylko wielkie spółki giełdowe takie jak Energopol-Szczecin S.A, ale również najlepsze herbaty świata basilur.pl. Tworzymy dokumentację i sprawujemy nadzór zarówno nad instytucjami Państwowymi - samorządowymi jak i firmami prywatnymi, zarówno w handlu tradycyjnym jak i e-commerce. Z naszych usług korzystają również takie duże firmy hostingowe jak dhosting.pl.
Kontakt

Kancelaria Prawna "LEGATO" Bartosz Małek